KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496578
nr 1349 6578
Signerad, Wahlström, Marin. Olja på pannå, 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:09:41
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr